Markalarımız / İştiraklarımız

Anasayfa » Markalarımız

Şahinler Suni Deri

1973'te Eminönü Mercan'da kurulan şirketimiz faaliyetlerine çanta kumaşı satışıyla başlamıştır. Suni Deri üretimiyle kısa zamanda büyüyen şirketimiz Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde açtığı şubeleriyle bir dünya markası haline gelmiştir.

Bugün çanta kumaşı (imperteks), ayakkabılık, döşemelik kumaş ve suni deri, tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız Türkiye'nin en hızlı ve güvenilir tedarikçisi olmanın gururunu yaşamaktadır.

Apex Fabrics

Apex Fabrics, Nuhi Şahinler Holding 40 yıllık deneyimini döşemelik sektörüne yansıtan , kısa sürede pazarın önemli aktörlerinden biri haline gelmiş markası.

Apex Fabrics, yurtiçi ve yurtdışındaki trendleri yakından takip eden yenilikçi ve dinamik yapısını, köklü tecrübesi ile birleştirerek sektörde inovatif ve öncü markalardan biri olarak yer alıyor.

Apex Fabrics, 2 suni deri fabrikasında 3 üretim hattıyla sektör ihtiyacının önemli bir kısmına cevap verirken süet kumaş, jakarlı kumaş ve yatak yüzü kumaşını içeren geniş bir ürün gamı ile de öne çıkıyor.

Apex Fabrics, Orta Asya'dan Güney Amerika'ya 40'dan fazla ülkedeki satış ağı, Moskova (Rusya), Kiev (Ukrayna), Bükreş (Romanya), Tahran (İran) şubeleri ve pek çok ülkedeki distribütörlükleriyle de sektörde küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor.

Vital Çanta

2010 yılında Şahinler'in çanta markası olarak faaliyete başlayan Vital; spor çantalar, dağcı çantaları, okul çantaları, el çantaları, evrak ve bilgisayar çantaları çeşitleriyle her yaş grubundan insana hitap eden fonksiyonel, estetik, zarif ve dayanıklı modelleri ve yüzlere farklı çeşidiyle kısa sürede çanta severlerin vazgeçemeyeceği tek adres olmuştur.

Vario

VARIO olarak, kendi markamız ile birlikte Costume National, Sebastian, Ernesto Esposito, Roberto Cavalli, Zuhair Murad, Alexander McQueen ve John Galliano gibi dünyaca ünlü markaların en seçkin ayakkabı ve aksesuar koleksiyonlarını İstanbul'da bulunan 3 mağazamızın yanı sıra, yurtdışında bulunan mağazalarımızda da moda tutkunlarının beğenisine sunuyoruz.

19 yıl önce Akmerkez'de açılan ilk mağazamız ile çıktığımız bu yolculukta, bizim gibi ayakkabı tutkunlarının beğenisi sayesinde, Akmerkez'in yanı sıra Capacity ve İstinye Park mağazalarımızla da "kalite" ve "moda"dan ödün vermeden ilerlemeye ve sizleri dünyaca ünlü markalarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Studio by Vario

Studio by Vario, ayakkabı ve çanta sektörüne yeni bir trend getirme hedefiyle 2014 yılının İlkbahar-Yaz sezonunda Bakırköy Capacity AVM içerisinde açılan ilk mağazasıyla müşterileriyle buluştu.

NHN Global Yönetimi 20 yılı aşkın süredir uluslararası kumaş ve deri ticaretindeki tecrübesini, Studio by Vario açılımı ile üst segment bir marka olan Vario'daki başarısını, daha geniş bir kitleye hitap eden orta ve orta-üst segment ayakkabı-çanta perakendecilik sektörüne taşımıştır.

Günlük kullanımdan gece kullanımına, farklı tasarımlardan konforlu tasarımlara geniş bir kategori ve ürün yelpazesi ile Studio by Vario, her yaştan ve kesimden müşterisini şıklık ve konfor ile buluşturmayı amaçlıyor.

Gürmeze

1959'da Hilmi Gür tarafından kurulan Gürmeze, yarım asırdır deneyimli aşçıların ellerinde sanata dönüşen muhteşem lezzetleri, geleneksel Türk lezzetlerini yeni tatlarla zenginleştiren yüzlerce çeşit mezesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

2013 yılında Oğuz Akbaş ile kurulan ortaklıkla yoluna devam eden Gürmeze;, Migros, Makro Market gibi büyük mağazalarda satış yapmakta; soğutmalı araçları, deneyimli kadrosu ve piknik, düğün, davet organizasyonlarındaki profesyonel hizmetiyle damaklarda asla unutulmayacak meze deneyimini İstanbullulara yaşatmaktadır.

Xtra

Şahinler’in tekstil markası olan Xtra 2005 yılında Merter’de faaliyetlerine başladı. Sürekli yenilenen ürün gamı, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla kısa sürede tekstil piyasasında yerli ve ithal ürünleriyle kabul gören bir tedarikçi konumuna yükseldi. Firmamız, halen Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına ürün tedarik etmektedir.